Проект майбутньої оселі

Автор: Administrator от 14-03-2012, 22:16, посмотрело: 3771

0

Проект будівництва нової оселі дитячого будинку сімейного типу “Родина Салманових”

в селі Барахти Васильківського району Київської області.

 З ініціативи та підтримки депутата сільської ради та організатора проекту Барахти Город-Сад Олександра Братчикова розпочато проект будівництва нової оселі для дитячого будинку сімейного типу Родина Салманових у селі Барахти. Для зведення будівлі планується створити благодійний фонд у якому можуть прийняти участь усі бажаючі як фінансово (гроші, будівельні матеріали, транспортні послуги, будівельні машини) так і своєю працею (проектні роботи, волонтерські роботи на будівництві як спеціалістів так і робітників різноробочих).

 Уже є перший крок: європейський архітектор Луїджі Ф’юмара в партнерстві з колегами архітекторами із України об`єдналися уробочу групу з метою зробити проект та технічно-монтажну документацію для будівництва. Будинок буде мати високі енергозберігаючі показниками та велику естетичну якість.

 Цей благодійний проект нагадає суспільству про необхідність допомоги дітям та дасть можливість проявити усім бажаючим свої найкращі людські якості, як важливої частини для формування гуманного,справедливого і благополучного суспільства. Новий будинок подарує дітям тепло, турботу та любов.

 

Олександр Братчиков 050 3315022  administrator@barahti.com

 

Як допомогти?

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.