Гостини у дитячому будинку

Автор: Admin от 18-02-2012, 21:57, посмотрело: 1267

0

Гостини у дитячому будинку

Дуже приємно знати і бути свідком того, що навкруги так багато добрих і чуйних людей.

 

  Під час новорічних свят, колектив проекту «Барахти Город Сад» провів акцію «Допоможемо дітям» і зібрав дуже багато одягу, іграшок, книг, та інше. Довелося привозити все на автопричепі. Були звичайно смачні цукерки і печиво від Діда Мороза. Все це – для Дитячого будинку Родини Салманових в селі Барахти Васильківського району. 

  На Старий Новий Рік відбулося свято. З великим задоволенням учасники заходу прийняли запрошення від родини Салманових і приїхали щоб поспілкуватися з дітками та їхніми батьками. Серед гостей був голова районної ради Олег Володимирович Мазепа, який уже багато років опікується цією родиною. Олег Володимирович є хрещеним батьком маленького Олежки. У подарунок всім, він привіз дуже красивий і смачний торт.

  Великою дружною компанією всі зібралися за смачним столом. Розмовляли про те як живуть дітки у цій великій родині, які у них радості, перемоги і які труднощі. Як не легко буває їх батькам допомогти кожному розібратися у своїх складнощах, переживаннях, проблемах таких маленьких, але уже складних долях. Серед майбутніх забудовників проекту «Барахти Город Сад» є кваліфікований педагог-психолог Тетяна Першина, яка запропонувала свою професійну допомогу діткам і батькам, безкоштовно. Один раз на місяць вона приїздитиме до них на заняття.

 Родина Салманових розростається і батьки готові взяти під своє крило ще декількох діток, бо розуміють що сімейна атмосфера це є головний лікар для маленьких душ і тіл. Але для цього потрібні нові приміщення. І ось у дружній бесіді народилася ідея - розпочати реконструкцію приміщення їхньої одноповерхової будівлі (в минулому магазин «Богдан») у нове приміщення дитячого будинку. Олег Володимирович Мазепа з усією душею підтримав таку ідею і запевнив про підтримку Районної Ради. А учасники проекту «Барахти Город Сад», професійні архітектори і інженери, взялися за розробку проекту реконструкції нового приміщення для Сімейного Дитячого Будинку . Ось такими плідними виявилися гостини на Старий Новий Рік!

Категория: ---

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.